ŅUJORKAS DRAUDZES NOMETNE KATSKILOS

Pirms Jūs turpinat ar pieteikšanos, lūdzam izlasīt informāciju par latviešu valodu nometnē.

Lūdzam uzmanīgi novērtēt kuŗa Nometnes programma vispiemērotākā Jūsu bērnu latviešu valodas zināšanām, un sirsnīgi lūdzam to ievērot. Jūsu bērns būs laimīgāks viņam piemērotā valodas vidē; Jums būs mierīgāks prāts par viņu domājot! Un Nometnes vadībai būs iespēja izvirzīt programmu balstoties uz valodas līmeņa, kas tēmēts atsaukties perioda vispārējām nometņotāju latviešu valodas spējām.

1.  periodā un Īkšķīšu A nedeļā sarunas valoda ir latviešu valoda. Pamata latviešu sarunas valoda ir obligāta. 
1. periods ir piemērots bērnime kas:

2. periodā un Īkšķīšu B nedeļās sarunas valoda ir latviešu valoda, bet programa tiks veidota lai sniegtu atbastu tiem, kam latviešu valodas spējas ir vājākas. Aicnam uz 2. periodu pieteikties gan bērnus kas piedalīsies 1. periodā, gan bērnus kas:


Mantojuma (Latvian Heritage) bērnu nometnē un Latvian Heritage Īkšķīšos sarunas valoda ir angļu valoda.

Mantojuma (Latvian Heritage) perioda norise ir angļu valodā, bet bērni nodarbojas ar latviešu tautas dziesmu dziedāšanu, tautas deju dejošanu; notiek apmācības latviešu vārdu apgūšanai. Mērķis ir iemācīt latviešu izcelsmes bērnam cieņu un interesi par latviešu kultūru. Mājas valoda ir angļu valoda.

Pateicāmies par izpratni, par apdomātu rīcību.  Ja vēlaties pārrunāt Jūsu ģimenes īpašos valodas apstākļus, lūdzu sazinaties ar tā perioda nometnes vadītāju.

PIESAKIES NOMETNEI (sākot ar 2024. g. 20. martu)