ŅUJORKAS DRAUDZES NOMETNE KATSKILOS

Pieteikšanās

Pieteikšanās visiem 2023. gada vasaras posmiem sāksies trešdien, 29. martā.

Lai piekļūtu pie pieteikšanās linka, lūdzam virspirms uzmanīgi izlasīt latviešu valodas līmeņa vadlīnījas.

---- 

Lūdzam sekot norādījumiem

Pagājušā gada lietotājiem lūdzam izmantot pagājušā gada lietotāja vārdus un paroles lai ierakstītos sistēmā. Nav jaraizējās ja tās ir aizmirstas, ir iespēja saņemt atgādinājumu.

Jaunos lietotājus aicinām vispirms reģistrēties. Ar to tad varat ne tikai pieteikties, bet apskatīties Jūsu ievadīto informāciju un samaksas bilansi. Lūdzam vienu mājas lapas reģistrāciju katrai ģimenei, un caur to piesakiet visus ģimenes bērnus. 

Lai pieteiktu bērnus kādam nometnes posmam, lūdzam attiecīgi nospiest pieteikšanās saiti (lapas vidū), kas Jūs aizvedīs uz tālāku lapu, kuŗā atradīsit papildus norādījumus.

Īkšķīšu posmiem izvēlaties posmu, un tad arī varat pieteikt nometnieku, vecākus/aizbildņus, kas brauks līdzi, kā arī izvēlēties istabu. Istabas izdodam pieteikšanas secībā. Ja reiz pieteikums iesniegts, tad maiņas ir sarežīgtas - lūdzam izvēlēties uzmanīgi! (Ja tomēr ir kādas maiņas, lūdzam rakstīt: Katskilu.nometne@gmail.com ). 

Sistēma sarēķinās samaksu un Jūs to tūlīt varēsit pārskatīt uz ekrāna, bet arī saņemsit epastu, kas apstiprina šo informāciju. Sistēma pieņem tikai "Visa" vai "Mastercard" kartiņas.

Ja ir jautājumi, lūdzam sazināties ar nometnes administratori Guntu Ģigu: Katskilu.nometne@gmail.com