Ņujorkas draudzes nometne Katskilu kalnos

 

Mīļie Katskilu nometnieku vecāki!

Kaut mūs visus iespaido patreiz notiekošās trauksmainās ziņas un dzīves ritma izmaiņas, nodarbojamies ar  vasaras nometnes programmas plānošanu!  Rēķināmies, ka līdz vasarai dzīves gaitas būs atkal atgriezušās līdzšinējās sliedēs, bet turpināsim skatīties un vērtēt apstākļus.  

Aicinām ar 25. martu bērnus reģistrēt vasaras posmiem!  Ja apstākļi vasaras sākumā norādīs, ka cita rīcība jāpieņem, iemaksātās dalībmaksas atmaksāsim.

Uz sazināšanos un sadarbošanos,
Katskilu nometnes vadība un padome 

 ----

Tagad jau sešdesmit gadu Ņujorkas latviešu ev. lut. draudzes lauku īpašumā, Ņujorkas Katskiļu kalnos, ir darbojusies vasaras nometne. Tā atrodas skaistā, kalnu un mežu ieskautā vietā, apmēram divu stundu brauciena attālumā no Ņujorkas pilsētas. Pēdējos piecdesmit un vairāk gados tur nometņošanas priekus baudījuši pāri par 3,000 latviešu bērni,

Draudzes nometne piedāvā programmas dažāda vecuma bērniem - gan latviski, gan angliski runājošiem. Lielā nometne domāta bērniem no 7 līdz 15 gadu vecumā, kas tur pulcējas uz divu nedēļu ilgiem nometņošanas posmiem. Paralēli tiek rīkotas atsevišķas, nedēļu ilgas programmas tā dēvētajiem "īkšķīšiem" – bērniem 2 līdz 6 gadu vecumā. Tāpat arī īpaša programma veltīta mūsu vecākajai paaudzei – "senčiem".

Nometne mīļi gaida visus latviešu bērnus – neatkarīgi no tā, vai viņu ģimenes sastāv kādā draudzē.

Atbrauciet! Ieelpojiet Katskiļu kalnu svaigo gaisu! Ar prieku gaidīsim jūs ciemos!-----