Ņujorkas draudzes nometne Katskilu kalnos

Par 2020. gada iemaksu

Visas Jūsu iemaksātās programmu un naktsmāju reģistrācijas naudas atmaksāsim ar kreditu Jūsu kartes kontam.  Aicinām, kam financiāli iespējams, tomēr arī apsvērt iemaksātās summas noziedot nometnei. Tās kalpos kā sēklas nauda šīs vasaras labdarības akcijām, jo pazudusī vasara būs smags belziens ne tikai bērnu un audzinātāju priekiem, bet arī nometnes kasei.

Ja ir jautājumi, lūdzam sazināties ar nometnes administratori Guntu Ģigu: Katskilu.nometne@gmail.com 

-----

Svarīga informācija par pieteikšanos procesu Īkšķīšu ģimenēm:

Līdz 1. maijam, istabas atpūtas namā, viesu mājā un dārzu māja varēs, tāpat kā citus gadus, aizrunāt lietojot elektronisko pieteikšanos sistēmu. Īkšķīšiem ir priekšroka uz istabām un par Īkšķīšu posmu laikiem plašākai publikai istabas neizdos.

Sākot ar 2. maiju, istabas būs pieejamas visiem, gan Īkšķīšiem, gan citiem nometnes viesiem ("first come, first served"). Ja piesakaties uz Īkšķīšiem pēc 1. maija, Jums vienlaikus ar pieteikšanos ir jāaizrunā istaba; pēc 1. maija istabas vairs nevarēs rezervēt lietojot elektronisko pieteikšanos sistēmu. Istabas nometnē varēs rezervēt zvanot uz ATPŪTAS NAMU 518-589-4167 vai sūtot epastu katskiluistabas@gmail.com

---- 

Lūdzam sekot norādījumiem:

Pagājušā gada lietotājiem lūdzam izmantot pagājušā gada lietotāja vārdus un paroles lai ierakstītos sistēmā. Nav jaraizējās ja tās ir aizmirstas, ir iespēja saņemt atgādinājumu.

Jaunos lietotājus aicinām vispirms reģistrēties. Ar to tad varat ne tikai pieteikties, bet apskatīties Jūsu ievadīto informāciju un samaksas bilansi. Lūdzam vienu mājas lapas reģistrāciju katrai ģimenei, un caur to piesakiet visus ģimenes bērnus. 

Lai pieteiktu bērnus kādam nometnes posmam, lūdzam attiecīgi nospiest pieteikšanās saiti (lapas vidū), kas Jūs aizvedīs uz tālāku lapu, kuŗā atradīsit papildus norādījumus.

Īkšķīšu posmiem izvēlaties posmu, un tad arī varat pieteikt nometnieku, vecākus/aizbildņus, kas brauks līdzi, kā arī izvēlēties istabu. Istabas izdodam pieteikšanas secībā. Ja reiz pieteikums iesniegts, tad maiņas ir sarežīgtas - lūdzam izvēlēties uzmanīgi! (Ja tomēr ir kādas maiņas, lūdzam rakstīt: nometne@nydraudze.org). Ja jūs piesakaties pēc 1. maija, lūdzu zvaniet ATPŪTAS NAMU 518-589-4167 vai sūtiet epastu katskiluistabas@gmail.com lai rezervetu istabu Īkšķīšiem!

Sistēma sarēķinās samaksu un Jūs to tūlīt varēsit pārskatīt uz ekrāna, bet arī saņemsit epastu, kas apstiprina šo informāciju. Sistēma pieņem tikai "Visa" vai "Mastercard" kartiņas.

Ja ir jautājumi par pieteikšanos rakstiet šeit. Centīsimies pēc iespējas tos ātri atbildēt.

-Nometnes un mājas lapas administrācija.

-----

Ierašanās nometnē

Ierodoties nometnē, visiem nometniekiem ir jāierakstās nometnē. Reģistrāciju mēdz noturēt uz ēdamzāles verandas.

Pie reģistācijas pārbaudīs, vai visas obligātās veselIbas lapas ir saņemtas vajadzīgas. Lūdzu paņemiet līdzi kopiju no visām iesūtītām veselības lapām uz reģistrāciju.

Būs jānokārto atlikušā nometnes maksa, jā tas vēl nav izdarīts.

Pie reģistācijas bērni uzzinās kurā mītnē tie dzīvos, un PĒC reģistrācijas var sākt ieriktēties savās vietās.

Atgadinajums lūdzu nevest suņus uz nometni! Iepriekšējos gados bija iegājies ka kaut suņi tekniski par nometnes laiku un teritoriju ir aizliegti, sunīšus mēdza ņemt līdz. Diemžēl, pagājušā vasarā ēdamzalē suns ieveda blusas. Bija milzīgs izdevums. Daudzām mūsu ģimenēm ir suņi, mēs viņus ļoti mīlam, bet publiskā vietā kur bērni skrien un lien pa laukumiem, un dažiem ir alerģijas vai bailes, suņiem nav vietas.

"Service dogs" ir atļauti, lūdzam iepriekš sazināties ar nometni.