Ņujorkas draudzes nometne Katskilu kalnos

Kas notiek ja nometņotājs tiek ievainots vai saslimst?
11.03.2012


Nodrošināt, ka nometnieks atgriežas mājās sveiks un vesels ir nometnes vadības prioritāte.  Nometnes vadība cenšas nodrošināt, ka nevienu nometņotāju nepiemeklē nelaimes gadījums vai slimība.   Nometne ir labi sagatavota sniegt pirmo palīdzību nelaimes gadījumā.

Pa nometņošanas laiku pilna laika reģistrēta (un ar attiecīgām sertifikācijām) medicīnas māsiņa ir gatava uz vietas sniegt pirmo palīdzību.  Māsiņas birojs atrodas Ezermājā, kur iekārtota ambulance un ir atrodami visi pirmai palīdzībai vajadzīgie līdzekļi, ieskaitot "Epi-pens".

Attiecīgs skaits nometnes vadītāju ir arī trenēti (ar sertifikacijām) sniegt pirmo palīdzību (CPR) aizrīšanās un citos gadījumos, kur tas vajadzīgs. Pie nometnes ezeŗa peldēšanas laikos dežurē dzīvības glābējs (arī sertificēts).

Ja jūsu nometniekam rodas nopietns ievainojums vai slimība ko nav iespējams uz vietas ārstēt, tad māsiņa izsauks Hunter/Tannersvilles pilsētas ātro palīdzību, kas bērnu tūlīt nogādās uz slimnīcu. Tuvākā slimnīca atrodas Hudsonas upes otrā krastā-Hudson, NY. Ja vedam bērnu uz slimnīcu, mēs iepriekš sazināmies ar vecākiem, un nometnes vadītāja vai cita atbildīga persona paliek kopā ar bērnu slimnīcā.

Nelaimes gadījumā, nometnes vadība sazināsies ar to personu, kuŗa ir uzdota kā sakarnieks/ce nometnieka pieteikšanās anketā cik vien ātri iespējams.

TAMDĒĻ - lai novērstu pēc iespējas jebkādas nepatīkamas vai traumējošas veselības situācijas, lūdzam rūpīgi aprakstīt bērna veselības kaites, vai alerģijas veselības lapu pielikumā, ko iesniegsit pie registrācijas, kad bērns ierodas nometnē. Bez ārsta izpildītās un parakstītās VESELĪBAS lapas mēs nedrīkstam bērnu pieņemt nometnē. Lapu varat pieprasīt no sava ārsta biroja, kad bērns iet uz gadskārtējo pārbaudi. Ja ārsta birojs nesagādā lapas, varat arī lietot nometnes veselības lapas. Ja Jūsu bērnam ir kādas nopietnas alerģijas, lūdzam ar perioda vadītāju sazināties pirms perioda sākuma.

 Visas zāles- gan ārsta parakstītās, kā arī tādas, ko var nopirkt aptiekā bez ārsta paraksta, ieskaitot vitamīnus, laipni lūdzam nodot māsiņai pie reģistrācijas kopā ar sīki detalizētu aprakstu par devām un apstākļiem, kad tās bērnam vajadzīgas.

Ātrai palīdzībai no Nometnes zvanīt 911. Papildus tātlruņi: Hunter/Tannersville ātrā palīdzība - (518) 589-6095 vai (518) 589-6151 x. 315.
      Atpakaļ