Ņujorkas draudzes nometne Katskilu kalnos

Ko nometņotājam ieteicams ņemt līdzi?
13.03.2012


Nometnes programma piedāvā nometņotājam plašas nodarbības iespējas.  Ir svarīgi nometniekam ņemt līdzi visu vajadzīgo!  Iegaumējiet, ka Katskiļu nometne atrodās kalnos, kur pat vasaras vakari mēdz būt neparasti auksti (līdz pat 40°F).  Sekojošo sarakstu ir salikuši ļoti pieredzējuši nometņotāji un šo sarakstu ir apstiprinājusi nometņošanas padome.

Nometnieku apmešanās: Nometņotāji pārnakšņo un dzīvo neapkurinātās mītnēs, kuŗām griestos iebūvēts vēdinātājs un ugunsgrēka trauksme; bērni guļ armijas-stila gultās. Lūdzam ņemt līdzi:

  • Palagus
  • Spilvenu un spilvendrānu
  • Siltas segas / vai guļammaisu
  • Vannas dvieli, pelddvieli

Apģērbs, kurpes un pidžamas:  Tipiskais nometnes periods ilgst divas nedēļas un nometņošana nav tas tīrākais pasākums.  Lūdzam vecākiem apsvērt divus variantus:

  1. Veļas mazgāšanas ierīces ir pieejamas netālā Tannersvilles miestiņā.  Nometnē veļas mazgāšanas « serviss » nepastāv!  (Vadītājiem nav paredzēts nometņotājiem mazgāt veļu.)  Šī atbildība paliek vecākiem, vecvecākiem, krustvecākiem vai citiem labdarīgiem rūķīšiem ; VAI
  2. Nodrošiniet ka Jūsu nometnieks ir apgādāts ar pietiekami lielu drēbju krājumu divām pilnām nedēļām.  Nesagaidiet daudz iespējas Jūsu nometniekam izmantot sporta kreklus, zeķes vai apakšveļu vairākas dienas no vietas.  Atgādinām, ka nometņošana nav vistīrākais pasākums.

Ieteikts drēbju saraksts:   īsās bikses un sporta krekli; gaŗās bikses āra nodarbībām; gaŗās bikses un glaunāku kreklu vai kleitu piemērotu ballei/baznīcai ; "sweatshirt" un vēja jaku; lietus mēteli vai lietus apmetni; peldbikses, pidžamas.

Ieteiktie apavi: snīkeri, apavi piemēroti lietainam laikam un/vai nodarbībām pie ezera, apavi piemēroti ballei/dievkalpojumam.

Citas vajadzības:

Odu atvairīšanas līdzekļi, bet bez "Deet" sastāvdaļas; pretiedeguma krēms; ziepes, zobu suka, šampons, matu suka.

Vitamīnus un jebkādus medikamentus lūdzam nodot māsiņai pie reģistrācijas ar bērna vārdu apzīmētos iepakojumos un ar skaidri saprotamiem noradījumiem. Nekādas medicīniskas vielas nedrīkst uzglabāt mītnēs.

Vēl līdz paņemt grāmatu, kādas mazas mantiņas vai krāsu zīmuļus un papīru, vēstuļpapīru, ar ko nodarboties pa klusās stundas laiku.

Mobīlos telefonus, iPads, iPods lūdzam atstāt mājās, lai bērni varētu atslēgties no straujās technologijas pasaules un izbaudīt skaisto vidi, nometnes garu un citus bērnus!

 

 

 

 

 

 

 
      Atpakaļ