ŅUJORKAS DRAUDZES NOMETNE KATSKILOS

2020. gada Īkšķīšu nometne

Īkšķīši 1 | no 12. jūlija - līdz 18. jūlijam
vadīs Inga Stots McKay

Īkšķīši 2 | no 19. jūlija - līdz 25. jūlijam
vadīs Līga Svikss

Heritage Īkšķīši | no 2. augusta  - 8. augustam

Please click here to view information about Heritage Īkšķīši.
Lūdzu klikšķiniet šeit, lai redzētu informāciju par Heritage Īkšķīšiem


Pieteikšanos varēs veikt pilnīgi elektroniski. Jūs varēsit pieteikt Jūsu bernu(s), kā arī izvēlēties naktsmājas*. Katram Īkšķīšu periodam pieņemsim 34 dalībniekus. Ja kādā no izvēlētiem posmiem nebūs vietas, dosim iespēju otrai izvēlei.

*Pieteikšanās uz Īkšķīšu istabām būs elektroniski tikai līdz 1. maijam. Pēc 2. maija, pieteikšanās istabām būs jākārto zvanot uz Atpūtas Namu 518-589-4167 vai rakstot uz  katskiluistabas@gmail.com.

Lūdzu klikšķēt kreisajā pusē uz saites PIETEIKŠANĀS.


Dalības maksa

Ņujorkas draudzes locekļu bērniem: $250
Ārpus draudzes: $300
Pieaugušajiem dalībniekiem $185. (Papildus maksa par nakstmājām.)  

Lūdzu ievērot! NYas draudzes locekļiem, kuŗi nav samaksājuši savas 2019. g. draudzes nodevas, būs jāmaksā "ārpus draudzes" cenas.  


Kuŗa Īkšķīšu nedēļa manam bērnam vispiemērotākā?


Lūdzu ievērot! Īkšķīša nedeļa 1 ir piemērota bērniem, kas pavisam saprot un spēj sarunāties latviski (skat. grafikā A un B). Nedeļa 2 ir izveidota tiem, kas vēl cenšās apgūt valodu / uzlabot valodas spējas, "saprot bet ne vienmēr runā(skat. grafikā C un D). Heritage (Valodas) nedeļā visa norise notiek anglu valodā.

 

 

Lūdzu ņemiet vērā, ka Īkšķīšu 1 un 2 nedeļās visa programas norise notiek latviešu valodā. Ir nepieciešami, ka gan bērns, gan vismaz viens vecāks / vecvecāks kas piedalās nometnē saprot latviešu valodu. Heritage (Valodas) Īkšķīšos visa norise notiek angļu valodā.